O NÁS

Realitní siť UNITED real & partners vznikla v květnu roku 2008 v Brně, kdy navázala na činnost zakladatele realitní sítě, společnosti FINREKA s.r.o., a společně s dalšími dvěmi partnery začaly podnikat pod touto obchodní značkou. K těmto partnerům se začali postupně přidávat další.

Členem realitní sítě se může stát každý samostatný realitní makléř či kancelář, která bude mít zájem dodržovat etický kodex, tzn. dobré mravy a právní řád ČR.

Členství v realitní síti umožňuje jednotlivým partnerům podnikat dál pod vlastním obchodním jménem a na vlastní IČO. Doporučujeme však našim partnerům společně používat název UNITED REAL s názvem jejich kanceláře, pro lepší marketingové zviditelnění.

Image blog

Našim partnerům umožňujeme společnou inzerci na realitních serverech placených realitní sítí tak, aby dosáhly k maximálním provozním úsporám při nezbytných nákladech na inzerci.

Naši členové a partneři jsou společně provázáni on-line díky realitnímu softwaru, který dostane zdarma každý nový člen. Tím může dojít ke společnému sdílení kontaktů na poptávající klienty a vzájemná kooperace mezi partnery po celé ČR. Vše je dobrovolné a rozhodnutí o spolupráci je v kompetenci jednotlivých partnerů.

Pokud uvažujete o úsporách provozních nákladů na Vaše podnikání v realitách, máte zájem využívat společné celostátní zázemí s ostatními partnery, neváhejte a kontaktujte nás. V naší realitní síti je vítán každý seriozní nový člen.

Do realitní sítě mohou vstoupit i nováčci v tomto oboru. Je pro ně připravený vzdělávací program Realitní akademie.

Kontaktní formulář

Neváhejte nás kontaktovat, pokud máte dotazy, vyžadujete další informace nebo máte jinou žádost.


Image User

HLEDÁME MAKLÉŘE

Mám zájem
Image User

STAŇTE SE NAŠÍM PARTNEREM

Mám zájem