REZERVOVÁNO Unikátní pozemek – Jemnice u Moravce, okr. Žďár nad Sázavou, CP 8000 m2 se 2 rybníky, stavby k rekreaci i bydlení 2x 3+kk, ZP 127 m2, možnost stavby RD

Číslo zakázky: 85-000751Cena: Dohodou
REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO Prodej z vážných zdravotních důvodů - jedinečná příležitost ke koupi.

Nabízíme unikátní pozemek o výměře 8000 m2 + stavby k rekreaci i bydlení s vlastním rybníkem 1000 m2 ke koupání, plavání (hloubka 1,2 až 2,2 m, čistá voda, celoroční přítok) a malým rybníkem 100 m2 (hloubka cca 3m) s rybami (amuři, kapři).
Dle platného ÚP je cca 3000 m2 zastavitelná část z celkové plochy pozemku.

Naprosté soukromí – okraj obce, pozemek je oplocený (plot + habry a smrky - možný sběr hub i na vlastním pozemku). Jedná se o mírný svah, krásné prostředí blízko lesa s nádherným výhledem a jedinečným umístěním 1,5 km od městyse Strážek, v místní části Jemnice. Vzdálenost z Brna je 45 km, z Velkého Meziříčí (D1) 20 km, ze Žďáru n. S. 25 km.

Stavba na pozemku má 127 m2, jedná se o dva obestavěné mobilní domy (jeden nový - dovoz Anglie) – každý o dispozici 3+kk se samostatnými vstupy, ale i vstupy ze společné předsíně.

Stavba má bytelnou trámovou konstrukci s nadstandardní izolací (plány k dispozici). Konstrukci v budoucnu možno využít pro stavbu RD - na pozemku možnost výstavby i dalších RD - zastavitelná část dle ÚP je 2838 m2 (cca 90x 32m) z celkových 8000 m2.
IS - obecní vodovod, el. 220/380V, jímka 12 m3 i ČOV.
V r. 2016 byly provedeny revize el., plynu, vody, komínu (plyn. krb).

Objekt má 3 vstupy, vybavenost - 3x WC + umývadlo, 3x sprcha, moderní obytná kuchyň s plynovým sporákem s grilem, myčkou a pračkou, dále plynový krb, ústřední vytápění s radiátory (10 ks) a úsporným elektrokotlem. Elektrokotel je možno ovládat mobilním telefonem (natavení teploty na dálku vč. kontroly stavu).

Součastí objektu je velká zastřešená terasa o ploše 37 m2 s výhledem na pozemek a rybníky. V blízkosti rybníku na koupání je dřevěný altán a ohniště s posezením.

Další stavby - sklad 25 m2 + plechová garáž (3,8x6m)+ přístřešek na auto (3x6m).

Na pozemku je 30 mladých ovocných stromů (broskvoně, jabloně, ryngle, švestky, meruňka, višně), jahody, záhony k pěstování zeleniny..

Prodej včetně veškerého vybavení a techniky - malotraktor TK, sekačka 120 cm...aj.

Možnost výměny za byt (byty) v Brně, s příp. doplatkem.

Nutno vidět! Osobní návštěva s procházkou po pozemku Vás vtáhne do přírody a nemovitost překvapí svou rozlehlostí a rozmanitostí.

Detaily

  • Zakázka: Nabídka - prodej
  • Nemovitost: Pozemek: pro stavbu rodinného domu
  • Plocha: 0 m2
  • Druh objektu:
  • Energetická třída: Nezadáno

Kontaktní formulář


Umístění

  • Jemnice, Strážek

Makléř

Stáhnout PDF