Prodej domu o 6 bytech v Suchohrdlech u Znojma

Číslo zakázky: 9919-674Cena: 4 499 900 Kč
+ provize RK

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji dům v obci Suchohrdly u Znojma se 6 byty určenými k pronájmu.Dům je součástí parcely o výměře 350 m2, má sedlovou střechu s pálenou taškou, je zateplený s novou fasádouV přízemí v domě osazeny plastová okna. Dům má 2 předzahrádky a vlastní uzavřený dvorek. Osazení bytů:
1. byt 2+1 o výměře 90 m2 se nachází v přízemí RD vpravo. Je částečně vybaven, chybí pouze pračka, chladnička a TV. Je vytápěn krbovými kamny s výměníkem s radiátory, má vlastní měření energií a vody. K možnému užívání i zahrádka před domkem.
2. byt rekonstruovaný 2+1 o rozloze přes 60 m2, nacházejícího se v přízemí RD vlevo. Má vlastní vchod, vybaven KL a sporákem. Vytápění ÚT, vlastní kotel na zemní plyn. Topit je také možné krbem na dřevo. Zděná koupelna se sprchovým koutem. Nová plastová okna i vstupní dveře. U bytu zahrádka s posezením.
3. byt 1+1 (přes palandu) o rozloze 56 m2, nacházejícího se v 1. poschodí RD. Je vybaven nábytkem. Vytápění ÚT, vlastní měření energií.
4. byt 1+KK (přes palandu) o výměře 40 m2 se nachází v 1. patře RD, je částečně vybaven, má vlastní ÚT s plynovým kotlem, vlastní měření energií.
5. byt 1+1 uprostřed vlevo v 1. patře: o rozloze 50 m2, Je vybaven nábytkem, pračkou, chladničkou. Vytápění plynovými podokenními topidly, vlastní měření energií.
6. byt 1+KK uprostřed vpravo v 1. patře: o výměře 25 m2. Je téměř plně vybavena. Vytápění podokenním topidlem WAV.Dům má obsazeny všechny byty slušnými nájemníky. Finanční měsíční výtěžnost čistého 23.000Kč. Dům je v obci s plnou občanskou vybaveností, nachází se 1 km od města Znojma. Do obce zavedena MHD Znojma. Dobré bydlení, obchod, OÚ v obci, 1 km vzdálený market.

Detaily

  • Zakázka: Nabídka - prodej
  • Nemovitost: Rodinný dům
  • Plocha: 330 m2
  • Druh objektu: Cihlový
  • Energetická třída: G - Mimořádně nehospodárná
  • Terasa

Kontaktní formulář


Umístění

  • Suchohrdly

Makléř

Stáhnout PDF