REZERVOVÁNO Pozemky Krásné nad Svratkou - k bydlení i rekreaci, krásné čisté prostředí, CP 52 349 m2

Číslo zakázky: 85-000740Cena: 5 150 000 Kč
REZERVOVÁNO

REZERVOVÁNO Nabízíme na základě výhradního zastoupení ke koupi pozemky o celkové ploše 52 349 m2 v katastru obce Krásné, okr. Žďár nad Sázavou, kraj Vysočina. Jedná se o vyhledávanou lokalitu z hlediska celoroční rekreace i možného trvalého bydlení. Naprosto čisté životní prostředí je oproštěno od veškerých znehodnocujících elementů.

Pozemky jsou vedeny jako zastavená plocha a nádvoří s výměrou 345 m2, trvalý travní porost o výměře 44 767 m2, zahrada o výměře 213 m2, ostatní plocha s výměrou 3730 m2, lesní pozemek o výměře 3267 m2 a orná půda o výměře 27 m2.

Tři z nabízených pozemků, tvořící funkční celek o celkové výměře 558 m2, se nachází ve vymezeném zastavěném území obce.

Na jedné z parcel stojí původní objekt rodinného domu s číslem popisným, z důvodu špatného technického stavu již částečně odstraněný. RD je asi z 10% podsklepený.

Pozemky jsou umístěny na samé okraji obce, rozkládají se po obou stranách obecní komunikace, je tedy zajištěn bezproblémový příjezd a nový objekt na pozemku lze dopravně napojit na přilehlou, místní, klidnou komunikaci.

V místě není veden veřejný vodovod, zdroj vody je nutné řešit vlastní studnou.
Odkanalizování objektu by mělo být realizováno nepropustnou jímkou na vyvážení a dešťové vody do vsaku.

Výstavbu v daném území je třeba ve fázi projektu konzultovat v souladu s regulativy
a podmínkami správy CHKO Žďárské vrchy, zejména pak ohledně vzhledu, tvaru a velikosti objektu.

Celkově je jedná se o velmi slunné a hezké místo, samotu mimo hlavní intravilán obce, kdy v horní části pozemků vymezuje hranici částečně les, smrkový a osikový a ve spodní části je přírodní hranicí řeka Svratka.

Nabídka je výzvou pro náročnější klienty, kteří mají zájem o výstavbu individuálního typu rodinného domu či rekreačního objektu, případně chtějí realizovat kombinaci bydlení a podnikání – chov koní, farmářská činnost a jiné aktivity.

Detaily

  • Zakázka: Nabídka - prodej
  • Nemovitost: Pozemek: pro stavbu rodinného domu
  • Plocha: 0 m2
  • Druh objektu:
  • Energetická třída: Nezadáno

Kontaktní formulář


Umístění

  • Krásné

Makléř

Stáhnout PDF