Pronájem kanceláří, 60 m2, Praha 4 - Nusle

Číslo zakázky: 882017116Cena: 11 500 Kč / měsíc
+ paušální poplatky ve výši cca 2.000,- Kč dle počtu osob

Realitní kancelář UNITED REAL QVERA Vám zprostředkuje pronájem kanceláří o velikosti 60 m2 v samostatném objektu nacházející se při Křesomyslově ulici, v Praze 4.
Nebytový prostor je opatřen okny vedoucími do klidné části okolí budovy a sestává z hlavní kanceláře o přibl. výměře 38 m2, samostatné menší kanceláře o výměře příbl. 11 m2, samostatného WC, sprchového koutu a kuchyňky. Na základě současného rozmístění stolů je možné v prostoru umístit 5 pracovních stolů, nebytový prostor je částečně zařízen.
Nebytový prostor je vytápěn v rámci centrálního vytápění budovy, dodávky energií nejsou odděleny, tedy dodávka elektrické energie a vody by byla součástí služeb spojených s užíváním nebytového prostoru. Energie jsou hrazeny paušální úhradou, dle počtu osob užívající kancelář a typu podnikání. Nebytový prostor je opatřen samostatným vchodem do kanceláří. V průběhu pracovního týdne je možné využít recepce. Parkování je možné na místních komunikacích, nejsou zde zavedeny parkovací zóny. PENB G z důvodu nedoložení PENB majitelem. Podmínkou nájmu je složení vratné kauce ve výši 1 nájmu a úhrada provize RK ve výši jednoho nájmu. Více informací Vám rádi poskytneme.

Detaily

  • Zakázka: Nabídka - pronájem
  • Nemovitost: Komerční objekt: kancelář
  • Plocha: 60 m2
  • Druh objektu: Cihlový
  • Energetická třída: G - Mimořádně nehospodárná

Kontaktní formulář


Umístění

  • Křesomyslova, Nusle, Praha

Makléř

Stáhnout PDF